سفید سریال مخاطب همراه همراهی ارتباط

سفید: سریال مخاطب همراه همراهی ارتباط بازیگر بازیگری بازیگران گلاره عباسی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هنگامی که مردم از بازیگر «شهرزاد» گله می‌کنند

گلاره عباسی اعتقاد است نقش اکرم در سریال «شهرزاد» ابعاد مختلفی دارد که باعث می‌شود مردم با آن ارتباط برقرار کنند. 

هنگامی که مردم از بازیگر «شهرزاد» گله می‌کنند

هنگامی که مردم از بازیگر «شهرزاد» گله می کنند

عبارات مهم : سریال

گلاره عباسی اعتقاد است نقش اکرم در سریال «شهرزاد» ابعاد مختلفی دارد که باعث می شود مردم با آن ارتباط برقرار کنند.

به گزارش خبرآنلاین، گلاره عباسی، بازیگر نقش اکرم در مجموعه «شهرزاد» راجع به مسیری که در بازیگری طی کرده هست، اظهار کرد: زیاد هدفم بین كارهایی كه پیشنهاد می شود، گزینش كار خوب و كاری است كه بهتر و پربارتر به نظر می رسد. مدیومی که در آن حضور پیدا می کنم، خیلی تفاوت ندارد. سریال مخاطب زیادی دارد و این مخاطب میلیونی و گسترده، بسیار ارزشمند هست. البته در سینما هم تجربیات خیلی خوب و جذابی داشتم و امیدوارم این روند كاری، در سینما هم زیاد شود.

هنگامی که مردم از بازیگر «شهرزاد» گله می‌کنند

این بازیگر راجع به تجربه حضور در شبکه نمایش خانگی توضیح داد: خوشبختانه كار در شبكه نمایش خانگی را با سریال «شهرزاد» كه بسیار پرمخاطب بود، شروع كردم. به همین علت «شهرزاد» جهت من لذت بخش و پرخاطره بود و خیلی از كار كردن در این رسانه لذت بردم.

عباسی کار با حسن فتحی را تجربه ای جالب و لذت بخش توصیف کرد و در ادامه، راجع به دیالوگ نویسی این کارگردان و نویسندگان سریال گفت: به نظرم تسلط ایشان به بازی گرفتن و همراه كردن بازیگر و یك دستی در اجراها، واقعا از نقاط برجسته جهت بازیگر هست. جهت من هدایت ایشان به عنوان كارگردان هر لحظه خوب بوده هست. تا حدی این شیوه دیالوگ ها، چیدمان صحنه و قصه با هم همراه است كه نمی توان مجزا و جداگانه راجع به آن صحبت کرد. خوشبختانه مخاطب هم خیلی با كارهای آقای فتحی همراه می شود، كاراكترها را باور می كند و هر لحظه كارها و سریال های بسیار موفقی داشتند كه در جان و دل مخاطب اثر كرده است.

گلاره عباسی اعتقاد است نقش اکرم در سریال «شهرزاد» ابعاد مختلفی دارد که باعث می‌شود مردم با آن ارتباط برقرار کنند. 

مردم از اکرمِ سریال شهرزاد گله می کنند!

این بازیگر که در اینترنت هم فعال هست، راجع به بازخوردهایی که از ایفای نقش اکرم در اینترنت گرفته هست، بیان کرد: از آن جایی که با دنیای مجازی در ارتباط هستم، هر لحظه تا جایی كه وقت باشد، كامنت ها را می خوانم. مردم خیلی با کاراکتر «اکرم» ارتباط برقرار كرده اند. این نقش به نوعی نقش منفی یا خاكستری است و مردم تا حدی با قصه و كار ارتباط برقرار كرده بودند كه از من گله می كردند! آن ها واقعا با قصه همراه و دلواپس كاراكترهای داستان بودند.

عباسی در ادامه با اشاره به علاقه مردم به قصه های باعشق و تاریخی اظهار کرد: در «شهرزاد» به شعور مخاطب احترام گذاشته شده است هست. جهت این كار زحمت كشیدند و نخواستند فقط كاری ساخته باشند. درخواست کردند مجموعه ای در شأن مردم بسازند و مردم به خوبی این اهمیت را متوجه می شوند. جهت همین هم از سریال حمایت می كنند.

هنگامی که مردم از بازیگر «شهرزاد» گله می‌کنند

خوشحالم که فقط نقش مثبت بازی نکرده ام

این بازیگر که در کارنامه کاری اش هم نقش های مثبت و هم منفی دارد، راجع به ایفای نقش های متفاوت تاکید کرد: خیلی خوشحالم كه فقط در نقش مثبت بازی نکرده ام و توانستم این تفاوت ها را تجربه كنم. نقش منفی و خاكستری خیلی جالب است و هنگامی که با آن همراه می شوید، جای بازی زیادی دارد. راجع به اکرم در «شهرزاد» هم باید بگویم که من این نقش را خیلی دوست دارم، چون بُعدهای متفاوت و پایین و بالای زیادی دارد. به نظرم جهت یک بازیگر، تفاوت و جالب بودن نقش بسیار مهم است.

گلاره عباسی اعتقاد است نقش اکرم در سریال «شهرزاد» ابعاد مختلفی دارد که باعث می‌شود مردم با آن ارتباط برقرار کنند. 

بازیگر نقش «اکرم» که در هر دو فصل سریال شهرزاد حضور داشته هست، در آخر گفت: از همراهی در این پروژه خیلی خوشحالم و از ساخت فصل دوم آن خوشنود و راضی هستم. نقشم را خیلی دوست دارم و از همكاری با بازیگران توانای سریال مانند شهاب حسینی نازنین كه بسیار همراه هست، استاد نصیریان، ترانه عزیز، پریناز عزیزم، زن رویا نونهالی و همه دوستان خوشحالم. ما لحظات خیلی خوبی داشتم.

واژه های کلیدی: سریال | مخاطب | همراه | همراهی | ارتباط | بازیگر | بازیگری | بازیگران | گلاره عباسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs