سفید سریال مخاطب همراه همراهی ارتباط

سفید: سریال مخاطب همراه همراهی ارتباط بازیگر بازیگری بازیگران گلاره عباسی

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی عنکبوت رباتیک به چرخ غلتان تبدیل می‌شود

یک شرکت آلمانی با الهام از نوعی عنکبوت، رباتی ساخته است که به یک چرخ غلتان تبدیل می‌شود و می‌تواند با سرعتی قابل توجه افراد را دنبال کند.

عنکبوت رباتیک به چرخ غلتان تبدیل می‌شود

عنکبوت رباتیک به چرخ غلتان تبدیل می شود

عبارات مهم : تبدیل

یک شرکت آلمانی با الهام از نوعی عنکبوت، رباتی ساخته است که به یک چرخ غلتان تبدیل می شود و می تواند با سرعتی قابل توجه افراد را دنبال کند.

به گزارش مهر، یک شرکت فناوری آلمانی عنکبوت رباتیک ساخته هست. این عنکبوت که «BonicWheelBot» نام دارد مجهز به هشت پا است که با کمک آنها می تواند راه برود، بدود و به یک چرخ غلطان تبدیل شود. همچنین قادر است با سرعت قابل توجه ای فردی را دنبال می کند.

محققان موسسه «Festo» این ربات را با توجه به عنکبوت «flic-flac» ساخته هست. این عنکبوت جهت حرکات عجیبش مشهور شده است هست. عنکبوت مذکور در صحرای مراکش زندگی می کند و توانایی خارق العاده ای جهت پرتاب خود و چرخیدن در هوا را دارد. عنکبوت با این شیوه از مهاجمان فرار می کند.

عنکبوت رباتیک طوری طراحی شده است است تا مانند نمونه واقعی حرکت کند. نمونه رباتیک دارای شش پا است که می تواند در مسیرهای سنگلاخ و ناهموار اوج برود.

BonicWheelBot به وسیله ۱۵ موتور کوچک حرکت می کند که زیر مفاصل و بدنه آن قرار گرفته اند. هنوز مشخص نیست شرکت سازنده قصد فروش ربات را دارد یا خیر. ولی این شرکت در گذشته لشکری از ربات های الهام گرفته شده است از حیوانات مانند پروانه، عروس دریایی، پنگوئن، کانگورو و سنجاقک ساخته است.

عنکبوت رباتیک به چرخ غلتان تبدیل می‌شود

واژه های کلیدی: تبدیل | عنکبوت | عنکبوت | اخبار علمی و آموزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs